Chybí Vám energie? Načerpejte ji...

03.06.2022

Znáte to taky? Dny, kdy vstanete a cítíte se tak, že byste si šli raději zase lehnout, protože vám chybí energie? Někdy jsme přetaženi psychicky někdy fyzicky, ale výsledek je vždy stejný, cítíme se bez energie.

Měla jsem teď náročné období, kdy jsem dodělávala svůj online produkt pro ženy: Vaše tělo je dar dovolte mu rozkvést, který je určen všem ženám, které se necítí dobře ve svém těle ať už pro psychické či fyzické stránce.

V závěru dokončování mě vesmír opravdu zkoušel a dával mi nelehké zkoušky v podobě přetáčení videí kvůli zvuku, světlu, nefunkčnímu foťáku (který, ale ve stejný den opět fungovat v rukou mého partnera:-D). Pro mě jako mámu dvou malých klučíků je nalezení chvíle klidu, kdy mohu točit opravdu kumšt a tak jsem se mnohdy cítila opravdu vyšťavená a bez energie.

Když jsem už potřetí jela na kole (na kterém jsem mimochodem seděla asi po 7 letech :-D) přetáčet meditaci Poděkování tělu, která je součástí eBooku a točila jsem ji v našem místním kousku pralesa, vzala jsem si chvíli klidu a čerpala energii. A protože jsem sebou měla veškerou potřebnou techniku, od foťáku po mikrofon, vzniklo video, ve kterém se s vámi o tuto techniku podělím (na konci článku:-)). Čím je tak účinná?

Odpověď je jednoduchá: navozuje hladinu alfa.

Když se náš mozek dostane do tohoto stavu, zpomalí se, kmitá mezi 7-14Hz, v bdělém stavu během dne se tento kmitočet nachází běžně mezi 14 až 30 Hz. Tímto zpomalením se nám otevírá cesta do našeho podvědomí, které tvoří 80% naší mysli. Pokud chceme v našem životě posunout negativní myšlenky, zážitky a návyky, pracuje se hlavně v tomto stavu. Já s ním pracuji s klienty v technice emoční svobody, abychom tak dokázali co nejefektivněji problém vyřešit.

Co se v alfa stavu děje?

Dochází zde k propojení obou hemisfér, rychleji se učíme, lépe si pamatujeme, posilujeme imunitu, dochází k posílení a regeneraci životních funkcí a v neposlední řadě zmírňujeme pocit únavy.


Všimli jste si, jak jsou malé děti NEUNAVITELNÉ a plné energie (já to vidím denně, občas jim tu jejich alfu i závidím:-D). Děti jsou totiž v tomto stavu většinu dne. My se do ní dostáváme občas také, možná vás to překvapí, ale nejčastěji na záchodě :-D, také při poslechu hudby, četbě, u dobrého filmu nebo při procházce přírodou. V alfě se nacházíme i těsně před usnutím a těsně před probuzením, je to takový stav mezi bděním a sněním.

Krásu Alfa stavu už znáte a teď se do něj pojďte ponořit společně se mnou, vstupte vědomě na hranici bdění a snění.

Důležité je zmínit, že takto načerpaná energie se neukládá do zásoby. Je to tady a teď. Vždy, když pocítíte únavu můžete takto energii načerpat.


Mějte krásné dny a dovolte si rozkvést

Veronika Holišová

Díky Pilátes a Technice emoční svobody vedu své klienty k harmonii těla i mysli, tak aby se cítili každý den dobře a mohli si plnit své vize a přání. Více o mě najdete tady: Můj příběh

Jsem autorkou těchto eBooku:

Jste žena a necítíte se v těle dobře ať už po psychické či fyzické stránce? Podívejte se, co vám nabízí můj eBook: Vaše tělo je dar, dovolte mu rozkvést.

Chcete věmodě pracovat se svou myslí? Stáhněte si zdarma eBook: Naučte se pracovat s negativním myšlením.

Kontaktovat mě můžete na info@veronikaholisova.cz 

Tento článek lze nekomerčním způsobem šířit v originální formě s uvedením jména autora a aktivním odkazem na stránky www.veronikaholisova.cz a všemi dalšími uvedenými aktivními zdroji, včetně této poznámky.