Terapie EFT

Technika emoční svobody

S čím vám mohu pomoci?


🌱 stres,                                          🌱 pocit nedostatku času,

🌱 únava,                                        🌱 veškeré vztahové záležitosti (k lidem, k práci, k penězům),

🌱 nespavost,                                 🌱 malé sebevědomí,

🌱 pocity viny a bezmoci,              🌱 chronické nemoci,

🌱 snížení hmotnosti,                     🌱 zvýšení sportovní výkonnosti. Co to je EFT?


Jedná se o spojení čínské akupunktury (akupresury) a novodobé energetické psychologie. Ve světě se řadí mezi velmi uznávané techniky energetické psychologie. Účinnost EFT spočívá v poťukání na meridiánové body a v souběžné psychologické práci, uvádí se až 90% úspěšnost. 

Dochází ke zpracování emocionálních bloků nebo negativních přesvědčení. Název pochází z anglického emotional freedom technic - technika emoční svobody. Ve většině případů je znát úleva ihned, někdy až po několika dnech po terapii. Některé komplikovanější případy vyžadují více sezení, aby byly odstraněny všechny aspekty problému.

Terapii probíhá v pohodlí vašeho domova, společně se v danou hodinu spojíme přes skype, zoom nebo jinou mobilní aplikaci, která umožnuje přenos obrazu. Měla jsem i klientky, které chtěly zůstat v anonymitě a kameru zapnutou neměly, i tak je to na začátku pořádku. 


Cena jednoho sezení                                                               1 000 Kč/ hodina

Zvýhodněný balíček 2+1 (3 sezení)                                              2 000 Kč


Chci objednat on-line sezení

Reference

Od kamarádky jsem se dozvěděla o terapii EFT u Verči a jelikož ráda zkouším různé metody i na sobě, neváhala jsem se objednat také. Neměla žádá velká očekávání.Na začátku mi Verča vysvětlila, v čem EFT spočívá a jak vše bude probíhat a po příjemném rozhovoru jsme se mohly do toho pustit. Byla jsem překvapena, jak rychle vše na mne působilo. Tělo se uvolnilo a hlavou se mi probíhaly různé myšlenky, situace ze života, uvědomění si, odpuštění, vděčnost a mnoho dalšího. Za chvíli ve mne zavládla harmonie a já jsem se cítila úžasně, jako na relaxační masáži. Přála jsem si na delší dobu zavřít oči a oddat se klidu v sobě. I přes své momentálně náročné období mi tento krásný pocit vydržel několik dní a já jsem byla plná energie pustit se do nových projektů a výzev.Tímto sezením se jen odstartovala řada báječných událostí a já Verči moc děkuji za milý a přátelský přístup, pomoc, povzbuzení a nasměrování. Všem můžu jen doporučit, vyzkoušet EFT u Verči také!

Jarmila Dudková


Nejprve jsem si pořídila Verči e-book "Vaše tělo je dar, dovolte mu rozkvést" a byla jsem z něj nadšená. Technika EFT mě zaujala a na osobní terapii jsem se tím pádem moc těšila. Musím říct, že naprosto předčila má očekávání! Verča je velice příjemná a velmi citlivě Vás provede celým sezením. Samotná terapie mě velmi překvapila, protože jsem vůbec netušila, do jakých hlubin mých emocí mě dokáže Verča dostat. Pomohla mi odblokovat spoustu věcí během jednoho sezení a dostaly jsme se úplně až do jádra mého problému. Bylo to pro mne velmi intenzivní a zároveň osvobozující. Po terapii jsem se cítila báječně, jako nový člověk a musím říct, že tento pocit ve mě stále přetrvává. Určitě doporučuji terapii EFT všem, kteří chtějí pomoci na sobě zapracovat a zpracovat své emoce- bloky. Ještě jednou Verči moc děkuji.

Andrea Šoltisová

Veru, moc děkuji za terapii EFT, kterou jsem s tebou mohla absolvovat a prožít Ještě teď, téměř po týdnu, vnímám, že se věci dějí a usazují. Ať už u mě, nebo u našich "vlčích" holek. Kvůli nim jsem do toho šla a rozhodně toho nelituji Tvůj přístup a tvé vedení bylo top a přineslo ovoce v podobě mých uvědomění a AHA momentů.Bylo to silné, prospěšné a určitě důležité pro mou další práci s vlčicema a nejen s nimi. Ještě jednou moc děkuji

Petra Světlíková


Tato Terapie byla zaměřena na pejsky.


Konzultace s Veronikou mi byla opravdu přínosem. Z minulosti jsem věděla, že pokud mám nějaký nezpracovaný problém, musím se v něm trošku pošťourat a snažit se ho v sobě vyřešit. Veronika mi ukázala jak na to. Příjemně, šetrně a s jistotou se mnou rozebrala otázky, které mě trápily. Pomocí EFT se mnou prošla nepříjemné emoce, které se mi vybavily a postupně jsme se dobraly k reálnému řešení problému a konkrétním krokům, které můžu já sama udělat. Takový rychlý emoční vývoj jsem u sebe opravdu nečekala. Doporučuji vyzkoušet

Anna Mlčochová