Jak může vypadat jemné EFT anab pohlazení pro vaši duši?

Berte na vědomí, že to je opravdu taková EFT jednohubka, nejdeme do hloubky problému, jen uvolňujeme to, co je na povrchu a ani zde nepoužíváme všechny EFT body, které se v e-booku naučíte. Video si pusťte klidně několikrát za sebou. Pronášené fráze opakujte po mně ideálně nahlas. Po každém kolečku udělejte hluboký nádech a výdech. S výdechem jde vše špatné pryč.🗣

Pracujte se svými emocemi

  • strach
  • stres
  • únava
  • nefunkční vzorce

S tím vším můžete velmi efektivně pracovat.


Co získáte?

  • vaše mysl se uvolní
  • odblokujete věci, které vás v životě brzdí
  • pocítíte harmonii přítomného okamžiku

Co to je EFT (emotional freedom technic - technika emoční svobody)?

Jedná se spojení novodobé energetické psychologie a staré čínské akupunktury. Poklepáváním na meridiánové body, které jsou zakončením našeho energetického systému, uvolňujeme tok energie v našem těle. Negativní emoce se v našem systému somatizují, "ucpávají" tok energie, a proto je skrze poklepávání rozvibrujeme a rozpustíme.

Reference

Milá Veroniko, Tvůj eBook mi právě poslal vesmír do cesty. Metodu EFT jsem dosud neznala a těsně před stažením Tvého eBooku mi tato metoda přišla do cesty i z jiné strany. Tímto Ti děkuji za stručné vysvětlení a zároveň i pochopení této léčivé metody. Vypadá to velice jednoduše, ale zároveň věřím, že je to stejně tak efektivní. Už teď se těším na další prohloubení se v tomto oboru. Doplňující video vše více objasnilo a krásně jsem to pochopila. :)

Andrea Marešová

www.andreamaresova.cz

Autorka projektu Reflexy těla a duše

O metóde EFT som počula prvýkrát, keď som natrafila na tento ebook. Veronika to výborne spracovala a s priloženým videom ako bonus, to každý zvládne. Ja som čítala ebook presne v deň, keď som nevedela dať svoju dušu do kľudu a pomocou tejto metódy som to zvladla, prijala veci, ktoré ma ťažili, že sú ako sú a že sa to zvladne. Pre každého, kto má myslienky, ktoré ním lomcujú odporúcam.

Divá Bára

www.ruzovyoslik.sk