Vaše tělo je dar, dovolte mu rozkvést

Jedinečná kombinace Pilates, techniky emoční svobody a meditace

Nejste spokojená se svojí váhou? 

Netěší Vás jídlo, protože si ho hned vzápětí vyčítáte? 

Ráda byste své tělo zpevnila a prorýsovala? 


Pokud jste odpověděla ano alespoň na jednu otázku, čtěte dál.

Co vám průvodce přinese? Začnete si být jistá svojí hodnotou, naučíte jíst v radosti a zjistíte, proč je to tak důležité. Vaše tělo bude zpevněné a pružnější. Oblíbíte si vědomý pohyb.

Jak toho docílíte? Propojuji zde 3 velmi funkční metody. Technika emoční svobody (EFT) vám pomůže odstranit bloky, nefunkční vzorce myšlení nebo bolesti, které cítíte. Pilates tělo zpevní, výrazně posílí střed těla a zlepší jeho držeí. Meditace vše krásně propojí v léčivé hladině alfa, která sama osobě má velmi pozitivní vliv na náš organismus. Účinně zde společně propojíme práci mysli a těla, tak aby vám přinesla co největší užitek. 

Průvodce je rozdělen do 3 částí

  • 1. ČÁST: Technika emoční svobody (EFT emotional freedom technic)

V této části budete postupnými krůčky odstraňovat nefunkční vzorce a mindráky. EFT využívá poťukávání na vybrané meridiánové body, a tím dochází k čištění vašeho energetického těla. 

Společnou, krátkou audio nahrávkou se napojíte na to, jak se ve svém těle cítíte. 

Poté přejdete k samotné technice emoční svobody. Najdete zde, jak část textovou, tak videa, ve kterých vás technikou provedu. 

🌟 1. video: naladění se na problém a odstraňování z energetického těla.

🌟 2. video: vědomě pouštíte nepotřebnou emoci nebo bolest z těla ven.

🌟 3. video: ladíte se na to co chcete vzhledem ke svému tělu. Jak chcete, aby vypadalo, nebo, jak se v něm chcete cítit.  • 2. ČÁST: Metoda Pilates

Při cvičení budete aktivně zapojovat střed vašeho těla. Naučíte se vědomě používat svůj dech k dosažení lepších výsledků během cvičení. Pokud Pilates neznáte nevadí, jedná se o dynamičtější formu jógy, kdy dochází k cílenému zatížení určitých svalových partií.  

Co cvičením získáte?

🧘 vaše svaly začnou být prorýsované a celé tělo zpevněné

🧘 zlepšíte držení těla a dosáhnete optického zeštíhlení pasu 

🧘 Pilates velmi často pomůže také od chronických bolestí zadzbavíte se bolestí zad

🧘 zlepšíte flexibilitu a rozsah pohybu

🧘 vyhnete se inkontinenci

🧘 po cvičení ucítíte užásný nával endorfínu a spokojenost těla


Část PILATES se skládá ze 3 lekcí. Připravila jsem je tak, aby jste je zvládla i pokud jste úplně na začátku. A víte co je skvělé? Že postupně se můžete i vy dopracovat až k lekci číslo 3 pro pokročilé. 

🌟 1. lekce Protahovací: v této lekci krásně uvolníte a protáhnete ztuhlé tělo, zároveň začnete vnímat svaly svého středu.  Je vhodná pro dny, kdy nemáte mnoho energie a ráda byste se cvičením jen trochu protáhla. Také tuto lekci doporučuji pokud jste na úplném začátku. (40 minut)

🌟 2. lekce Pokročilejší: v této lekci mnohem výrazněji zapojíme střed těla a celý svalový aparát. Je koncipovaná tak, abyste ji zvládla i pokud začínáte (jen to bude s trochou větší námahy 😃), ale aby vás zároveň bavila pokud jste již pokročila. (40 minut)

🌟 3. lekce Pokročilá: lekce, kde se opravdu zapotíte a svaly se místy budou třást🙃 vhodná pro dny, kdy se potřebujete vybít. Najdete v ní pokročilé prvky Pilates. (50 minut)


  • 3. ČÁST Meditace: Poděkování tělu

Tuto meditaci si můžete pustit kdykoli budete mít potřebu znovu se napojit na své tělo, ze začátku to může být denně, později podle potřeby. Jemným způsobem vás povedu k vám domů do vašeho vnitřního srdce. A protože věřím v sílu přírody a já osobně ji miluji, nahrála jsem pro vás tuto meditaci v našem pralese zvaném "Černý les". Ač nese ponurý název, je krásným místem, kde jsou staleté stromy, čas zpomalen a zpěv místních pěvců je prostě nádherný.

 

Co Vám průvodce přinese?


Představte si, že se spokojeně díváte do zrcadla a vnímáte krásu svého těla, které je takové, jaké má být. Možná není dokonalé, o dokonalost zde ani nejde. Vy, ale znáte dary svého těla a dokážete je ocenit. Na čem mi opravdu záleží je, abyste znovu objevila kouzlo svého těla a tím vnesla větší radost a chuť do života a jako bonus budete mít krásně zpevněné a posílené tělo :-)

Zasloužíte si to, neboť každá jedna z nás jsme unikát, který na světě nemá obdoby!Nahlédněte

Bonus 1

Technika emoční svobody - Pomóc nechce se mi cvičit :-D

Jako BONUS jsem pro Vás natočila EFT techniku na dny, kdy se vám opravdu do cvičení nechce, i když víte, že "byste měly".

Bonus 2

Procvičení a uvolnění pánevního dna

Pánevní dno, pomyslný ženský svatý grál. Svaly ovlinující naši sexualitu, ale také velmi nepříjemnou inkontinenci nebo pokles orgánů (například poporodní stav). Toto video má 10 minut a je vhodné ke každodennímu cvičení. 


Kdo pro Vás průvodce připravil?


Jmenuji se Veronika Holišová, od roku 2011 vyučuji Pilates a v roce 2017 jsem se stala také certifikovanou terapeutkou EFT. Jako správný spojovatel (dynamika bohatsví) jsem hledala propojení těla a mysli, protože v této kombinaci vidím velikou sílu pro životní změny. EFT krásně doplnilo chybějící díl mé skládačky. 

Jsem také maminkou dvou malých rošťáků, kteří mě učí být mé lepší já, protože děti jsou opravdu ti nejlepší učitelé a milující partnerkou skvělého chlapa.

Šestnáct let jsem hrála golf z toho 10 let vrcholově. V rámci fyzické přípravy jsem vyzkoušela mnohé a také zjistila, jak obrovskou sílu mají naše myšlenky. Naše mysl a práce s ní mě fascinovala již od školních let. Bylo to dáno i tím, že jsem viděla, jak veliký vliv mají naše myšlenkové pochody na výkony ve sportu.

Ráda dále zkoumám možnosti našeho těla a mysli a nesmírně mě to baví.


Jaká je cena?

Cena průvodce je 390 Kč

Získejte skvělého pomocníka na Vaší nové cestě 👇

Možná Vás napadají tyto otázky

  • Zvládnu cvičení i když jsem úplný začátečník?

Ano, určitě. Cviky lze různě modifikovat, aby je zvládl každý.

  • Co když jsem po porodu?

Po porodu doporučuji, vždy svým cvičenkám, aby minimálně 6ti nedělí vyčkaly. Dejte svému tělu, které dostalo zabrat nejen porodem, ale také celým těhotenstvím oddych. A poté postupnými malými krůčky začněte, vnímejte co vám dělá dobře a cviky postupně ztěžujte. Určitě zapojte co nejčastěji bonusové video pánevní dno. Po porodu často dochází k inkontinenci i poklesu orgánu. To vše je spojeno s oslabeným pánevním dnem a středem těla. Ale věřím, že právě vám maminkám může být eBook velkým přínosem. Po psychické stránce můžete díky EFT a meditaci vyléčit své negativní pocity a emoce spojené například s nepříjemným porodem a Pilates vás krásně dostane do formy.

  • Mohu cvičit, když mě bolí záda?

Cvičení Pilates je velkým pomocníkem od bolestí zad, působí také preventivně, takže pokud se nejedná o akutní stav (náhlá bolest krční páteře, beder apod.) cvičit určitě můžete.

  • Jak si videa a meditaci pustím?

Po vyplnění objednávky a zaplacení, vám do e-mailu dorazí eBook, kde vše pěkně pohromadě najdete.

  • Jak dlouho budu mít možnost informace a cvičební videa z ebooku používat?

EBook Vám zůstává, můžete je využívat kdykoliv.

  • Co když mně nebude vyhovovat vedení lekcí?

Níže naleznete setřih videí, a protože mi velmi záleží na vaší spokojenosti, máte 14 denní garanci vrácení peněz.


Napadají vás další otázky?

Napište mi na info@veronikaholisova.cz, ráda si najdu čas na odpověď pro vás.

Reference

Z e-booku "Vaše tělo je dar, dovolte mu rozkvést" jsem úplně nadšená. Vůbec jsem neměla o těchto technikách potuchy a už při první sérii jsem cítila, jak mi běhá mráz po zádech. Musím říct, že se mi opravdu okamžitě zlepšila nálada a přestala mě bolet hlava. Velmi mile mě to překvapilo. Určitě budu tuto techniku aktivně využívat. Dále musím vychválit opravdu profesionální vedení při cvičení, cviky jsou pochopitelné i pro úplné nepolíbené začátečníky jako jsem já.Tento e-book doporučuji všem ženám, které trápí nějaké bolesti ať už fyzické, tak psychické, ale i ostatním ženám, které chtějí pracovat na svém těle. Děkuji za něj.

Andrea Šoltisová

www.andrea.soltis.cz

e-book "Vaše tělo je dar, dovolte mu rozkvést" je velmi propracovaný a velmi se mi líbí jeho rozdělení do částí, které na sebe navzájem navazují. Budete se cítit dobře nejen po fyzické strance ale i po té psychické. Verča Vás ve videjkach srozumitelně provází a její jedinečné spojení technik vás pozvedne i ze židle Děkuji za krásné provedení a provázení.

Eliška Marešová


E-book Vase tělo je dar mi pomohl pochopit spoustu věcí. Propojuje jeho fyzické fungování s psychickou a emociální stránkou. Jenže málo, kdo z těch všech internetových trenérů a jidelníčkářů k tomu takto přistupuje a já jsem také dlouhá léta nekladla při hubnutí na psychickou stránku žádný význam. 

Tento e-book je přesně o tom propojení. Jedna část nám pomáhá s vyčištěním mysli - tedy přípravou hlavy pro hubnutí a druhá pak s fyzickým cvičením- Pilates. Texty jsou srozumitelné a videa jsou moc příjemná, pochopitelná a čistí, nebo cvičí, se s nimi jedna radost :)

Pilates je tedy hodně náročné cvičení a já osobně měla s několika cviky problém, ale prostě jsem si ulevila a jela, co jsem zvládla. Na druhou stranu je hezky komlexní - strečink a posilování dohromady. Mimochodem mě mile překvapila i jeho historie, která je zde v zkratce nastíněná.

Pokud chce někdo zhubnout, nebo vyřešit neduhu svého těla, je rozhodnutý tomu věnovat čas a věří, že je to otázka těla i mysli, tak tento e-book doporučuji :) 

Lenka
Podívejte se na sestřih lekcí z e-Booku

Ano, 390 korun můžete využít různě, koupit si něco hezkého na sebe, zajít si na dobrý oběd do restaurace a nebo dát se na cestu zpět ke své radosti a spokojenosti. Tak neodkládejte své rozhodnutí na potom a pojďte společně se mnou dovolit svému tělu opět rozkvést :-)Pokud jste došly až sem a vše z toho, co jste si přečetly, s vámi rezonuje, objednejte si průvodce PRÁVĚ TEĎ a získejte tak milého a jemného průvodce na vaší cestě k SEBEvědomí a radosti.