Můj příběh 

Můj životní příběh si můžete poslechnout i v tomto rozhovoru, kde jsem odkrývala své 13. komnaty s vidinou, že mé sdílení může být inspirací a pomocníkem na vaší cestě ZDE.

Jsem milující partnerkou a mámou dvou úžasných rošťáků 👨‍👩‍👦‍👦, kteří mi dávají neuvěřitelně zabrat a učí mě být lepší každým dnem a že to je škola teda náročná to Vám můžu říct :-) Ještě, že mám po boku jejich skvělého tátu a mého milovaného partnera a přítele v jedné osobě i své rodiče.

Jsem také žena, která miluje svou práci instruktorky Pilates a terapeutky techniky emoční svobody (EFT). Ráda zprostředkovávám svým klientům vyrovnanou mysl a protažené a posílené tělo.

Jak jsem se k těmto metodám dostala?

Ve svých 14 letech jsem začala hrát golf, tak trochu z donucení, ale našla jsem si tam přátelé a v určité etapě byla vlastně i poměrně úspěšná.🏅 

Jednostranný sport v sobě ovšem nesl i problémy se zády a přetížení svalového aparátu. Opakované bolesti zad (posunuté obratle, unávová zlomenina žebra) mě v roce 2010 dostaly k metodě Pilates, kterou jsem o rok později začala i vyučovat a která mě moc baví. 🤸‍♀️

Ale možná to všechno bylo jinak a pracovalo hlavně mé podvědomí, které bolestmi a různými zraněními sabotovalo stávající život a chtělo mě vystřelit pryč.

Ač na hráčském vrcholu, kdy jsem vyhrála několik republikových mistrovství jsem si své úspěchy shazovala a pod tlakem táty a svého tehdejšího přítele (trenéra v jedné osobě) se herně i lidsky cítíla hůř a hůř.

Vnitřně roztříštěná a nespokojená, hlavou mi běželo, že soutěžení přeci není pro mě, že nechci nikoho porážet a od života chci víc, cestovat, poznávat, prostě žít. A tak to vyvrcholilo tím, že jsem v roce 2014 ukončila po 10 letech vztah. Což považuji dodnes za jedno z nejtěžších životních rozhodnutí, protože partnera jsem velmi milovala a byla na něm tak trochu závislá. Opusila jsem i práci, která mě nenaplňovala a ve svých 30 letech se sbalila a odletěla na Nový Zéland. Okolí to nepříjímalo s nijakým nadšením, protože mělo jiné představy o mé budoucnosti. Ale mimochodem to bylo mé nejlepší rozhodnutí! Zde jsem zažila poprvé v životě SVOBODU a začala poznávat sama sebe trochu jinak. Mezitím jsem se samozřejmě i znovu zamilovala. Po dvou úžasných letech jsem se vrátila i s novým partnerem domů. V tu dobu jsem se rozhodovala co dál pracovně a udělala si rekvalifikační kurz metody EFT (techniky emoční svobody), která je jemná a mě byla moc příjemná. Už z dob sportovní kariéry mě fascinovala naše mysl a práce s ní.

EFT mi pomohlo dočistit věci, které uvnitř pořád visely a přes které jsem se neuměla posunout dál, taky jsem se připravila na příchod prvního syna, protože jsem si potřebovala vyléčit jizvy po absolvování samovolného potratu.

Když jsem viděla, jak funkční tato metoda je, začala jsem ji společně s Pilatesem předávat dál a vést své klienty k harmonii těla a mysli, tak, aby se cítíli každý den dobře a mohli si plnit své vize a přání.

A za co jsem dnes vděčná? Za svého partnera, děti i za to, že jsme s bývalým partnerem zůstali přatelé. Věřte, že všechno ve vašem životě má nějaký smysl, který je vám třeba teď skrytý a nevidíte ho, ale každá situace nás má někam posunout.

Dělám individuální konzultace EFT a skupinové lekce Pilates. Online svět mi dovolil tyto dvě metody propojit a v eBooku pro ženy: Vaše tělo je dar, dovolte mu rozkvést jsem je spojila ve funkční celek, který pomáhá ženám, které nejsou spokojené se svým tělem. Skrze své eBooky ráda inspiruji, aby se důležité informace dostali ke všem, kdo chtějí. 

Autorem fotek Karel Kita

❈ Sportovní kariéra 


Přiznám se, že jsem poměrně dlouho váhala jestli sem chci tuto sekci dát, ale v momentě, kdy jsem si uvědomila, že už si vlastně nepamatuji, co a kde se v mé sportovní etapě událo, rozhodla jsem se sem připsat i mé sportovní výsledky. Vlastně i pro sebe, abych na to nezapomněla, protože mě to stálo hodně usílí a posouvalo a formovalo do člověka kterým jsem. Začala jsem hledat :-) a našla svůj starý životopis.


Výsledky nejsou řazeny chronologicky, ale podle toho, jak si je cením.


 • Hráč národního týmu na mistrovství světa (Austrálie, Adelaide 2008)
 • Hráč národního univerzitního týmu na mistrovství světa (Jižní Afrika, Sun City 2008)
 • Hráč národního univerzitního týmu na mistrovství světa (Španělsko 2010)
 • 1. místo v mezinárodním mistrovství ČR (2008)
 • 1. místo v národním mistrovství ČR na jamky (2008) 
 • 3 x vítězství v soutěži týmů: Extraliga žen ČR (2008, 2010, 2013) 
 • 3. místo na Evropském šampionátu družstev žen, Europen Ladies Club Trophy, Corfu 2010 
 • 2. místo v celostátním žebříčku České Amatérské túry 2010 
 • 2. místo v mezinárodním mistrovství Rakouska, Austrian Championship 2006 
 • Nehrající kapitánka národního, univerzitního týmu žen na mistrovství světa Liberec 2012, ČR 
 • Nehrající kapitánka národního, univerzitního týmu žen na mistrovství světa Thaiwan 2017 
 • Kapitánka extraligového týmu žen v Evropském šampionátu, Bulharsko 2013 
 • Kapitánka Extraligového týmu žen Golfového Klubu Ostrava (2008-2014)