Zeptejte se svého podvědomí

⭐ Stojíte na životní křižovatce a nevíte kudy se vydat?

⭐ Máte otázky, na které neznáte odpovědi?

⭐ A nebo byste se jen rádi spojili se svým nejvyšším JÁ?


Někdy se nám stane, že nemáme vědomou odpověď na své otázky. Všechna řešení a odpovědi v sobě máme, podvědomě je známe, ale vědomě je k sobě nepustíme. V tomto mini eBooku, vám ukáži jednu z cest, jak můžete navázat spojení se svým nejčistším JÁ a zároveň ho moci i požádat o odpovědi na vaše otázky. Co vás čeká?

Co vám e-Book nabídne?

⭐ Dostanete 16minutovou meditaci s technikou modrých dveří.


⭐ Pomohu vám zklidnu mozkové frekvence... Naučíte se snadno sestupovat do hladiny alfa.


⭐ Dostanete klíč k uvolnění a vaše tělo a mysl budou relaxovat a čerpat sílu


⭐ Nahlédnete pod ledovec a dostanete se k informacím z vašeho podvědomí.


E-Book obsahuje 16minutové audio, ve kterém vás můj hlas dovede až k branám vašeho podvědomí. Na 11 stranách textu vám vysvětlím něco o našem podvědomí a také představím techniku modrých dveří, za kterými se nachází odpovědi na vaše otázky.

V rámci meditace vás povedu barevným spektrem do hladiny alfa. V této hladině dochází k regeneraci organismu, odbourávání stresu a úzkostí. V našem podvědomí jsou nejen odpovědi na otázky, ale také zde jsou zakódovány staré vzorce myšlení a cítění. 

Možná pocítíte obavu, kam že vás to chci zavést? Co to je hladina alfa?

V alfě se uvolňujeme do stavu, který běžně zažíváme chvíli před usnutím nebo těsně před probuzením (ale nejen tehdy, jsou to všechny okamžiky, kdy se odpojí naše vědomá mysl). Je to stav mezi bděním a sněním. Malé děti v něm tráví většinu svého dne, také proto máme pocit, že jsou neunavitelné. Je to tedy naprosto bezpečný prostor.


Náhledněte

Kdo pro vás e-Book připravil?Jmenuji se Veronika Holišová, od roku 2011 vyučuji metodu Pilates a od roku 2017 jsem terapeutkou metody EFT (techniky emoční svobody). 

Naše mysl mě velmi fascinuje, ráda zkoumám její zákoutí a rozšiřuji si své obzory a znalosti. Jedním takovým obzorem bylo i objevení techniky modrých dveří, kterou vám předám v tomto e-Booku.

Mimo svou práci jsem milujíci partnerkou a maminkou dvou malých úžasných rošťáků, kteří mě učí být mým lepším já, protože děti jsou opravdu ti nejlepší učitelé.


Cena e-Booku

Cena e-Booku je 150 Kč

Reference

Tento eBook Zeptej se svého podvědomí mne nadchl svou jednoduchostí. Nejsou v něm žádné zbytečné fráze, vše je přesně vysvětleno a čtenáře krásně přivede k tomu, jak se ponořit do svého podvědomí a najít odpovědi na své otázky. EBook je příjemný i vizuálně, barva stránek uklidňuje, obrázky krásně dokreslují text a pomáhají naladit se na sebe. Děkuji za něj a doporučuji ho všem, kteří v sobě tápou, pomůže jim najít cestu k sobě.

Hana Novotná

www.novotna-hana.cz

V tomto ebooku jsou faktické informace o tom, jak zákoutí naší mysli zvané nevědomí funguje. Tím hlavním čím si vás ale získá je prožitek, kterým vás Veronika provede s podkresem nádherné, něžné hudby. Neměla jsem žádná očekávání, ale její meditace mě dovedla k tak krásnému zážitku - moc jí za to děkuji. Pro mě osobně další technika, kterou si ukládám a budu se k ní vracet, kdykoliv si budu potřebovat něco ujasnit nebo si mě intuitivně zavolá.

Monika Veselá

www.vesela-monika.cz

Velmi povedený ebook a skvělá technika modrých dveří. Meditaci jsem si vážně moc užila. Našla jsem odpovědi na otázky po kterých jsem toužila a musím říct, že to byl pro mě velice krásný a hluboký zážitek. Děkuji za tuto možnost.

Alena Hejlová 

Maminka 2 dětí a koučka

Meditace pro mě není sprosté slovo ani neznámá věc, přesto jsem o technice modrých dveří dosud neslyšela. A tak jsem byla velmi zvědavá, jak bude nejen eBook, ale hlavně audio nahrávka od Veroniky vypadat. Text eBooku je stručný a jasný, vizuálně příjemně působící a přináší přesně ty informace, které člověk před poslechem audia potřebuje znát. Hlas i hudba v nahrávce jsou velmi jemné, uším lahodící. Těším se, co mi mé podvědomí přinese za odpovědi. Děkuji za možnost se s ním spojit tímto milým způsobem.

Tereza Porcalová


Maminka roční holčičky a montessori průvodkyně

www.terezaporcalova.cz

Zde může být vaše reference :-)

Jméno Příjmení

Jméno firmy

Zde může být vaše reference:-)

Jméno Příjmení

Jméno firmy