Objednávka e-Booku

Vaše tělo je dar, dovolte mu rozkvést.  1. Na základě této objednávky získáte e-Book: Vaše tělo je dar, dovolte mu rozkvést. Součástí e-Booku jsou tři video lekce Pilates (začátečník, středně pokročilý a pokročilý), Meditace poděkování tělu, Technika emoční svobody zaměřena na uvolnění negativních myšlenek a pocitů spojených s vaším tělem a 3 videa k jejímu pochopení za cenu 390Kč. 
  2. Nákupem tohoto eBooku získaváte také 2 BONUSY v podobě: EFT- Pomóc nechce se mi cvičit!, Posílení a uvolnění pánevního dna.
  3. E-Book můžete zaplatiti bankovním převodem nebo kartou.

Pokud byste měla jakékoliv otázku neváhejte mě kontaktovat na: info@veronikaholisova.cz


Prodejní formulář je vytvořen v systému SimpleShop.cz.

Reference

e-book "Vaše tělo je dar, dovolte mu rozkvést" je velmi propracovaný a velmi se mi líbí jeho rozdělení do částí, které na sebe navzájem navazují. Budete se cítit dobře nejen po fyzické strance ale i po té psychické. Verča Vás ve videjkach srozumitelně provází a její jedinečné spojení technik vás pozvedne i ze židle:-).  Děkuji za krásné provedení a provázení.

Eliška Marešová


E-book Vase tělo je dar mi pomohl pochopit spoustu věcí. Propojuje jeho fyzické fungování s psychickou a emociální stránkou. Jenže málo, kdo z těch všech internetových trenérů a jidelníčkářů k tomu takto přistupuje a já jsem také dlouhá léta nekladla při hubnutí na psychickou stránku žádný význam.

Tento e-book je přesně o tom propojení. Jedna část nám pomáhá s vyčištěním mysli - tedy přípravou hlavy pro hubnutí a druhá pak s fyzickým cvičením- Pilates. Texty jsou srozumitelné a videa jsou moc příjemná, pochopitelná a čistí, nebo cvičí, se s nimi jedna radost :)

Pilates je tedy hodně náročné cvičení a já osobně měla s několika cviky problém, ale prostě jsem si ulevila a jela, co jsem zvládla. Na druhou stranu je hezky komlexní - strečink a posilování dohromady. Mimochodem mě mile překvapila i jeho historie, která je zde v zkratce nastíněná.

Pokud chce někdo zhubnout, nebo vyřešit neduhu svého těla, je rozhodnutý tomu věnovat čas a věří, že je to otázka těla i mysli, tak tento e-book doporučuji :)

Lenka