Nastav svou mysl a zhubni

8týdenní online kurz

Najdi myšlenky, které blokují tvou cestu k vysněné postavě a pracuj s nimi.💠 Už nemusíš pořád dokola kontrolovat co jíš a kolik toho sníš

💠 Jídlo si můžeš užívat

💠  A přesto, můžeš hubnout


Objev efektivní způsob, jak využívat své myšlenky tak, aby ti pomohly ve tvé snaze zhubnout. Představ si, že jsi v momentě, kdy jsi dosáhla své vysněné postavy? Líbí? Pak neváhej a naskoč do kurzu.


Co tě v kurzu čeká?

Staneš se Sherlockem Holmsem své mysli 👀


💠 Naučíš se efektivně ovládat techniku emoční svobody (EFT).

Původní příčina nadváhy je schována pod vrstvou emocí, které jsme si během života nastřádaly. Jsou to pocity viny, selhání, strachy, pocity méněcennosti atd.
Tyto představy a emoce budeme v kurzu pomocí EFT zpracovávat a také přeprogramujeme "tlusté" myšlení na myšlení "štíhlé", protože
být tlustá nebo štíhlá je stav mysli.


💠 Zjistíš a pochopíš, jak myšlenky výrazně ovlivňují to, kým jsme a jak se ve svém těle cítíme.

💠 Jak se nám díky myšlenkám může dařit uržet si váhu, a nebo na svou ideální váhu zhubnout.


Jaká témata tě čekají:

🌱 vztah k sobě samé                             🌱 jak si hubnutí užívat

🌱 emoční přejídaní                                 🌱 jak si užívat sport

🌱 vědomý čas pro sebe


Již během kurzu ucítíš změny na svém fyzickém i psychickém těle a váze, které budou mít krásný dojez i po skončení kurzu. Jak kurz probíhá?

V kurzu máš mou plnou podporu, samozřejmostí jsou odpovědi na tvé otázky a vzájemná podpora stejně naladěných žen. 


💠 Každé pondělí se ti ve facebookové kupině otevře nový modul s obsahem pro daný týden.        Obsah je lehce uchopitelný a vždy jsou součástí jednoduché úkoly, které ti pomohou vše            převést do běžného života.

💠 Každý čtvrtek se sejdeme na společném ZOOMu.

Poslední dva týdny kurzu jsou ve znamení dořešení věcí, které se během kurzu otevřely a které bys ráda pod mým vedením dokončila.Kurzem prošlo již 148 žen, podívej se, co o něm říkají

Kurz mi umožnil podívat se na hubnutí novým způsobem. Líbil se mi způsob a forma získání informací, které byly vždy na začátku týdne a já tedy měla dost času je poslechnout a hlavně vyzkoušet na sobě. Výborná mi přišla podpůrná skupina, jde jsem mohla bezpečně vznášet dotazy a dostala na ně odpověď buď přímo nebo potom v otázkách a odpovědích přes zoom. Bavilo mne, že videa každého týdne byly jak teorie, tak praxe. Tím jsem více pochopila metodu EFT. A videa byla tak akorát dlouhá. A co je vůbec nejdůležitější, ukázal mi tento kurz sede samu a cestu k sobě. A zhubnout je jen malá část mého seberozvoje a já vím, že to zvládnu a udržím si v lehkosti a radosti svoji vytouženou zdravou a pružnou postavu.

Hana Novotná


Učitelka, básnířka

Oslovil mě už samotný název kurzu "nastav svou mysl a zhubni". O tom, že hlavní část procesu hubnutí se odehrává v hlavě, jsem slyšela už mockrát, ale nikde se nepíše o konkrétním způsobu, jak to udělat. Všechny moje minulé hubnoucí pokusy byly postavené na jídelníčku (přesné dodržování je po čase opravdu otrava), počítání kalorií (ještě větší otrava), cvičení do mrtva a sledování počtu kroků za den, popřípadě různých půstech (celodenní, přerušovaný), vynechávání některých potravin (low carb, slow carb, nízkotučná dieta apod.), zkusila jsem toho opravdu hodně. Všechny tyto způsoby byly více či méně úspěšné, ale všechny po čase přestaly bavit a bez odstranění příčiny nadváhy nebylo snížení hmotnosti dlouhodobě udržitelné. V tomhle kurzu se kalorie nepočítají a cviční není povinné, celý kurz je o tom, jak si nastavit hlavu, jak si zpracovat v sobě zátěžové situace, které vedou k emočnímu přejídání, jak se zbavit zlozvyků jako je "nevědomé" jedení, tj. jedení při práci, kontrole emailů, čtení zpráv apod. , uzobávání čehokoliv i když vlastně nemám hlad a jenom mě "honí mlsná". Hlavní přínos je ale v té naději - že jsem uvěřila sama sobě, že jsem schopná dokázat zhubnout a taky si váhu udržet, zbavila jsem se nutkání lézt každou chvíli na váhu a zjišťovat, jak to postupuje, ale užívám si tu cestu, že hubnu a blížím se pomalu k svému cíli.

Stanislava Brihtová

Líbilo se mi, že Veronika vysvětlila podrobně metodu EFT a pokud nám něco nebylo jasné, tak jsme se mohly zeptat a doladit to na živých vysíláních. Takže jsme měly průvodce po celou dobu. Líbil se mi jiný úhel pohledu na tělo, nás ženy jako sebe samé, také to, co opravdu způsobuje tloustnutí a že jsme dostaly nástroj, jak si pomoci a vyřešit to.

Vilma Frantová

Herečka

Nejpřínosnější mi přijde, že tě kurz vede k tobě a tvým emocím!! A když nevíš, co s tou emocí, tak ti pomůže eft. Pomocí negativních koleček si uvědomís ( probrecis) ten problém a pomocí pozitivního kolečka si otevřes lásku a pozitivní energii. Každé poklepavani velmi zklidňuje!!

Zuzana Olivová

Maminka 5 dětí!

Zúčastnila jsem se již několika kurzů se zaměřením na jiné techniky. Na Tvém kurzu EFT se mi líbila jednoduchost a jak jsi vše vysvětlovala. Vše bylo srozumitelné a díky konkrétním příkladům lehce pochopitelné. Velmi přínosné byly ZOOMy, kde jsi odpovídala na naše otázky - hlavně ten první, kdy nám bylo názorně ukázáno na které body a jak si poklepávat. Pokud někdo hledá jednoduchou a srozumitelnou techniku, kurz bych určitě doporučila.

Petra Hlavač Kleinová
Na kurzu se dozvíš hodně informací a vědeckých poznatků, díky kterým si uvědomíš souvislosti, které by tě možná dříve nenapadly. A ještě dostaneš "do ruky" nástroj, díky němuž se zbavíš nežádoucích bloků, které tě brzdí nejen v hubnutí, ale celkově ve spokojenějším životě. Nevím jak na váze, ale v hlavě ten lehčí pocit mám.

Kristýna Pavelková

Autorka projektu www.vytiskniatvor.cz

Kdo vás kurzem provede

Jmenuji se Veronika Holišová, od roku 2011 vyučuji Pilates a v roce 2017 jsem se stala také certifikovanou terapeutkou EFT. Jako správný spojovatel (dynamika bohatsví) jsem hledala propojení těla a mysli, protože v této kombinaci vidím velikou sílu pro životní změny. EFT krásně doplnilo chybějící díl mé skládačky.

Jsem také maminkou dvou malých chlapečků, kteří mě učí být mé lepší já, protože děti jsou opravdu ti nejlepší učitelé.

Právě mé druhé těhotenství, ve kterém jsem opět přibrala přes 20 kilo, mě dovedlo k tématu vědomého hubnutí, našich vzorců a toho co si sebou v našem ranečku zvaném podvědomí neseme.

Cena

V těchto 8. týdnech poznáš sebe sama trochu jinak, uvidíš nová řešení situací, nový úhel pohledu na věc. A na konci tě čeká pocit naplnění, přijetí, osvobození a jako bonus nějaké to kilo dole. Teď už stačí jen být součastí toho všeho. Těším se na tebe!


Cena tohoto 8.týdenního transformačního kurzu je 2.970 Kč


Možné uhradit také ve 2 splátkách

Napadají vás otázky? Neváhejte mě kontaktovat na info@veronikaholisova.cz